Nákup kvalitný matrac za bezkonkurenčné ceny

Web:

http://www.grossmann-matrace.sk

Náhľad:

Nákup kvalitný matrac za bezkonkurenčné ceny

Nákup kvalitný matrac za bezkonkurenčné ceny

Ak plánujete výmenu vašej starej matrace a nákup novej, potom iste budete stáť pred rozhodovaním, akú zaobstarať. Dnešná ponuka matracov je natoľko pestrá, že je zložité sa v nej zorientovať, najmä pokiaľ sa jedná o typ matraca, materiál a prípadne miesto, kde ju zakúpiť. Ďalej je potrebné si určiť rozpočet, koľko ste ochotní do matraca investovať. K dostaniu sú totiž v rôznych cenových reláciách, s tým, že cene vždy kvalita nemusí zodpovedať. To je ďalší problém, s ktorým sa môžete pri výbere matraca stretnúť.

Držte sa zásady nakupovať u výrobcu

Ak máte obmedzený rozpočet, neznamená to, že sa musíte uspokojiť s tým horším, menej kvalitnejším. Stačí, keď si vyberiete u výrobcu matracov. Prečo? Veľká časť predajcov matracov nakupuje matrace od výrobcov, ako sa teda dostanú k vám ako spotrebiteľom, distribútorská sieť môže mať niekoľko sprostredkovateľov, čím sa navyšuje konečná cena. Keď nakúpite u výrobcu, máte zaručené, že ceny budú nižšie. A my vieme o jednom, kde môžete zaobstarať kvalitný matrac za bezkonkurenčné ceny.

Stanovili sme si tri rozpočty - lacná varianta, stredný variant, luxusné variant a zaradili sme k nim matraca 90x200 cm, teda v bežnom rozmere, od českého výrobcu Grossmann Matrace. Uvidíte, že aj za prijateľné sumy si môžete zaobstarať takú matrac, bez toho aby ste sa museli obmedziť, čo sa týka kvality.

Lacná varianta - do 99 €

Myslíte si, že do 2 500 Sk poriadnu matrac nekúpite? Ale áno! Spoločnosť Grossmann spol. s.r.o. ich má takých hneď niekoľko a vyberáme aspoň jednu, ktorú vám viac priblížime.

Matrace Ergoflex PUR

Odporučiť môžeme moderný výrobok inovovanej trojvrstvovej konštrukcie matrac Ergoflex PUR, ktorú môžete zaobstarať len za 98 €. Konštrukcia matraca je vyrobená z certifikovaných nemeckých pien EuroFoam® a Carpenter ®. Patrí vo svojom segmente k tomu najlepšiemu. Jedná sa o sendvičovú matrac, ktorá spĺňa náročné požiadavky na pokojný a hodnotný spánok. Disponuje rozdielnou tuhosťou z oboch strán, takže si môžete zvoliť tú, ktorá vám bude viac vyhovovať. Matrac je vhodná pre osoby do 130 kg. Výška matraca je cca 20 cm a môžete ju uložiť na všetky typy roštov. Matrac je opatrená luxusným poťahom Aloe Vera.

 

 

Stredný variant - do 120 €

Teraz sa pohybujeme v zlatom strede, s rozpočtom do 120 €, a stále si nemusíte siahať hlboko do vrecka. Pritom pre vás máme tip na matrac z viscoelastickej peny. Matrac z pamäťovej peny, ako sa tejto pene tiež hovorí, patrí v súčasnej dobe snáď k tým najobľúbenejším. Viscoelastická pena vyniká výraznou priedušnosťou a tvarovou stálosťou, čo je zárukou kvalitného komfortu pri spánku.

Matrac ORTOPEDIC Visco

Matrac ORTOPEDIC Visco je vysoko luxusný sendvičový matrac za cenu len 117,- €, ktorá sa takisto skladá zo značkových Nemeckých pien EuroFoam® a Carpenter ®. V tomto prípade však dosahujúci vlastností studených pien (modrá strana) v kombinácii s tzv.línou penou o sile 4cm (zelená strana). Tento materiál reaguje na telesnú teplotu a telo dokonale kopíruje. Konštrukcia je riešená tak, aby matrac zachovávala vynikajúce ortopedické vlastnosti a vysokú úžitkovú hodnotu. Významným prvkom je ergonomické zónovania matraca. Jadro tvorí 7 zón, ktoré sa dokonale prispôsobí obrysom tela. Opäť môžete zvoliť rôznu tuhosť. Modrá strana je mäkšia, zelená potom tvrdšie. Výška matraca je 20 cm a môže sa dať na pevný aj lamelový rošt. Matrac má tiež luxusné poťah z Aloe Vera.

 

 

Luxusné varianta - do 285 €

 

Hoci môžete na našom trhu kúpiť matrace za stovky eur, aj do sumy 285 € sa vojdete, ak si budete chcieť dopriať ten najvyšší luxus, ktorý ponúka latexové matrace. Sú špičkou medzi matracmi a momentálne sa jedná o tie najkvalitnejšie ponúkajúce pohodlie neporovnateľné s inými typmi materiálov. Vyznačujú sa veľmi silnou bodovou elasticitou, takže podopierajú dokonale telo v akejkoľvek pozícii. Prírodná latexová pena má takisto najlepšie bakteriostatické a baktericídne vlastnosti.

Matrace Xena zo 100% prírodného latexu

V ponuke spoločnosti Grossmann sa nachádza niekoľko latexových matracov. Odporúčame napríklad matrac XENA, ktorú môžete mať len za 280,- €. Latexový matrac Xena je zhotovená zo 100% prírodného latexu tvoriaci hornej vrstvy. Latex je skombinovaný z doskami z kokosových vlákien a špeciálnym materiálom Biotex. Biotex je materiál s vysokým podielom ovčej vlny, ktorý sa podieľa na vynikajúcom odvodu vlhkosti z matraca. Táto troj-kombinácia dáva matracu veľmi dobrú vzdušnosť a dlhú životnosť. Zaisťuje optimálnu podporu chrbtice a regeneráciu celého tela Behom odpočinku. Latex je extrémne odolný proti deformácii, takže vám táto matrac vydrží po mnoho rokov. Musí byť ale uložená na lamelovom rošte s min. 28 lamelami. Výška matraca je 20 cm. Poťah je opäť z Aloe Vera a vyrába sa tiež z antibakteriálneho materiálu Silver Protect.

 
Kompletnú ponuku kvalitných matracov za bezkonkurenčné ceny nájdete na stránkach www.grossmann-matrace.sk.

 Sponzorované odkazy

www.luxusne-reality.sk

Thumbnails powered by Thumbshots